مراسم ازدواج روی کشتی

 

اجرای مراسم ازدواج بروی عرشه کشتی

یکی دیگر از متفاوت ترین و زیباترین برنامه های ازدواج گلوبال مهاجر، برگزاری مجالس ازدواج بروی کشتی است که با گردش بروی آبهای زیبای تنگه بسفر و دیدن مناظر زیبا و ساختمانهای با شکوه و رد شدن از زیر پل زیبای بغاز که با نورهای رنگی در شب چنان جلوه میدهد. این جلوه بیاد ماندنی همراه با موزیک و پایکوبی و پذیرایی بروی عرشه کشتی، زیبایی مراسم شما را بی بدیل می کند.
شبی پر شکوه برروی تنگه تاریخی بسفر که دریای سیاه را به دریای مرمره و آسیا را به اروپا متصل می کند می تواند گزینه ای بیاد ماندنی برای برگزاری مراسم ازدواج شما باشد.
” گلوبال مهاجر” چند گام جلوتر، رویای دیرین و شیرین شما را به حقیقت ملموس تبدیل خواهد کرد، آنگونه که حتی باورش نیز برای شما هم سخت باشد، طوری که مهمانان و مدعویون عزیز شما آنرا یکی از زیبا ترین لحظات زندگی خود بحساب بیاورند و ماههای متمادی، بلکه سالها از خاطره و لذت آن غافل نشوند.
مناظر زیبا، جذاب و متفاوت که ترکیبی از طبیعت و ساختمان ها و بناهای نو و تاریخی هستند، در کنار پذیرایی درجه یک که شامل پیش غذا، غذا، دسر، کیک و انواع نوشیدنی، برای شما و مهمان و مدعوین گرامی شما در نظر گرفته شده اند، لحظاتی بی همتایی خلق می شوند.
در هنگام اجرای مراسم ازدواج بر روی عرشه کشتی، در مقابل دیده گان شما و مهمانان گرامی تان، عمارات و بناهای دیدنی بجا مانده از امپراتوری عثمانی، کاخ دلمه باغچه سرای و چراغان سرای و جزیره گالاتاسرای و روم الی حصار و در قسمت آسیایی کوشکهای زیبای رو به تنگه و دانشکده افسری که سالهاست با عظمت خاصی نظارگر تنگه میباشد، یکا یک در برابر شما و دیدگانتان رژه خواهند رفت.
بدین ترتیب در همان سانی که شما مشغول اجرای مراسم شادی و پایکوبی هستید، انعکاس و از سویی ادغام نور و رنگ ها بر سطح آب برای شما مناظر دیدنی و رویایی پدید می آورند. ” گلوبال مهاجر” در نهایت با اجرای فش فش پرانی و درج لیزری نام عروس و داماد بر ” پل بغاز ” شب مراسم عروسی شما را برای شما و عزیزانی که به مراسم دعوت شده اند، بعنون یک شکاهکار بیاد ماندنی که در طول زندگی خود دیده اند، ثبت و ضبط خواهند کرد.

همچنین لازم به یادآوری است که به رسم نکو، عروس خانم و آقا داماد نیز از طرف شرکت گلوبال مهاجر هدیه ای شایسته دریافت خواهند کرد.

به یاد داشته باشید که شعار ” گلوبال مهاجر” این است: ” ما تمامی درب های بسته و یا زنگار دیده را برای شما و بروی شما می گشایم تا رویای دیرین و شیرین شما به واقعیت ملموس تبدیل شود. ” بنابراین برای ارتباط با ما، شما می توانید از طریق کانال های تلگرام، واتساپ، ایمو، لاین و برنامه های دیگر و یا از بخش ” تماس با ما ” وب سایت “گلوبال مهاجر” تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار گردید.

 

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...