وقت سفارت انگلیس

 

اولین مرحله برای درخواست ویزای انگلیس، گرفتن وقت از سفارت انگلیس است، بدین منظور ابتدا لازم است تا فرم تقاضای ویزای انگلستان بصورت آنلاین بدقت تکمیل و پر شوند.
همانطور که می دانید اخذ ویزای انگلیس، جزو آن دسته از ویزاهایی است که به تخصص و هوشمندی مدبرانه ای نیاز دارد. چنانچه اگر کوچک‌ترین اهمالی در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز آن صورت گیرد، می‌تواند به هدررفتن زمان و هزینه‌های پرداختی شما بیانجامد. به همین دلیل کارشناسان ویزای انگلیس، معمولاً با دقت و ظرافت خاصی اقدام به تکمیل مدارک و اخذ وقت سفارت انگلیس می‌نمایند تا بلکه بدینوسیله تمامی ریسک‌های موجود را دور زده و خیال متقاضیان را از بابت اخذ ویزا راحت کنند.
بدین ترتیب برخی از متقاضیان ویزای انگلیس تمایل دارند تا روند کار بصورت حرفه ای و از طریق افراد خبره انجام شود. از این روی ” گلوبال مهاجر” با کمال افتخار مسئولیت دقیق کار را بر عهده گرفته و تمامی مراحل کار را با دقت و سرعت انجام می دهد. ” گلوبال مهاجر” در هر لحظه بصورت آنلاین پیگیر کارهای شما خواهد بود.

مدارک لازم برای گرفتن وفت سفارت و ویزای انگلستان :

1- ترجمه شناسنامه های تمام افراد خانواده
2- ترجمه سند ازدواج + ترجمه سند طلاق
3- کپی از صفحه عکس دار گذرنامه تمام افراد خانواده
4- برگه اشتغال به کار و تحصیل افراد خانواده
5- گردش حساب ریز به انگلیسی 6 ماه آخر. ( برای افراد بالای 18 سال )
6- تمکین مالی به زبان انگلیسی به حساب پوند ( افراد بالای 18 سال )
7- ترجمه اسناد مالکیت خودرو ، اجاره نامه، مبایعه نامه، قرارداد ساختمانی، ثبت شرکت، روزنامه رسمی، بیمه ، دارائی، لیست کارگران، اساسنامه شرکت و منبع درآمد که میتوانید کتبی ثابت کنید و جواز کسب.
8- قرار داد های تجاری، فاکتور، چک، برگه خرید، برگه فروش، فیش حقوقی، فیش بازنشستگی، مستمری، اوراق بورس – ( 3 ماه آخر و به روز باشد. )
9- دعوتنامه + کپی از پاسپورت تمام افراد خانواده دعوت کننده + برگه بانکی و یا شغلی دعوت کننده و یا رزو هتل حقیقی

نام – نام خانوادگی، تاریخ تولد – محل تولد – محل زندگی فعلی – شغل فعلی – وضعیت تآهل
همسر – فرزندان – پدر – مادر – خواهر – برادر ### آیا تحصیلات دانشگاهی داشته اید؟ اگر داشته اید، تاریخ ورود – خروج و کدام دانشگاه – کدام شهر و رشته تحصیلی ؟
نوشتن متن به زبان انگلیسی مبنی بر خلاصه موقعیت خانواده و موقعیت شغلی – درآمد متقاضی ویزا و همچنین قصد سفر
در صورت سفر تنهایی زن و یا با فرزندان، رضایت کتبی محضری شوهر
کپی خوانا از کل ویزاهای شینگن، کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا طی مدت 10 سال گذشته همراه با تاریخ ورود و خروج
اگر مجرد هستید، کپی از پاسپورت پدر، مادر ، خواهر ، برادر ، برگه اشتغال به کار و یا تحصیلی + فیش حقوقی + بازنشستگی + مستمری آنها ( برای یک ماه آخر )

موضوعاتی که شما باید از آن آگاه باشید این است که اصل مدارک و گذرنامه‌ی شما به همراه کپی‌ آن‌ها نزد بخش ویزای کنسولگری انگلیس در استانبول خواهد ماند و بابت آن به شما رسیدی رسمی تحویل داده خواهد شد. البته بعد از صدور ویزا، مدارک اصلی به متقاضی برگردانده می‌شود. بررسی مدارک به منظور صدور ویزای انگلستان ممکن است تا 2 تا 3 هفته طول بکشد. بنابراین برای برنامه‌ریزی تاریخ سفرتان باید این نکته را به خاطر داشته باشید.
می پرسید چرا ما از میان کشورهای همجوار ایران، شهر زیبا و رویایی استانبول را در صدرانتخاب خود قرار داده ایم؟ یکی از دلایلی مجاب کننده ما این است پروازهای روزانه مرتبی میان شهرهای مختلف ایران با استانبول هست که بواسطه آن متقاضیان عزیز ایرانی می توانند صبح به استانبول آمده و کارها را به ” گلوبال مهاجر” سپرده و خود شبانگاه به ایران بازگردند.
لازم می دانیم این موضوع را نیز به اطلاع شما برسانیم، علاوه بر اینکه ” گلوبال مهاجر” می تواند سفر راحت و بدون دغدغه ای را از درب منزل تا کنسولگری انگلستان در استانبول برای شما ترتیب دهد؛ همچنین شما قادر خواهید بود که پس از تکمیل پرونده به ایران باز گشته و ” گلوبال مهاجر” به نمایندگی از شما ویزا را دریافت و با پیک ویژه، آنرا برای شما به ایران باز گرداند. بنا براین اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که دارای مشاغل و بیزنس حساسی هستید که وجود شما در ایران ضروری است، نگران این موضوع نباشید، ” گلوبال مهاجر” قادر خواهد بود که این کار را بدرستی برای شما انجام دهد.
موضوع ای که ما را از دیگران جدا می سازد، سرعت و صداقت کاری ماست، ما در زمان کوتاه و قابل قبولی قادر خواهیم بود تا نتایج موفقیت آمیز کار خود را تقدیم شما نمایم و نهایت اینکه با در دست داشتن ویزای انگلیس، ادامه سفر خوبی را برای شما مهیا سازیم.

برای اینکه بتوانید در پروسه کاری موفق باشید به نکات زیر جداً توجه داشته باشید:
1- کلیه‌ی مدارک فارسی باید به انگلیسی ترجمه‌‌ی رسمی شده باشند و از تمامی مدارک یک نسخه کپی در پرونده موجود باشد.
2- کپی را تنها از صفحات یک تا پنج گذرنامه و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه کنید.
3- اعتبار گذرنامه باید حداقل دو ماه بیشتر از تاریخ خاتمه‌ی اعتبار ویزای درخواستی باشد.
4- فرم تقاضای ویزا باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.
5- مانند اسناد مالکیت، مدارک مربوط به اشتغال، صورت‌حساب‌های بانکی، دفترچه‌های پس‌انداز بانکی و کلیه‌ی سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت بانکی.
6- در صورتی که برای سفر به کشور انگلیس دعوت‌نامه دارید، لازم است مدارکی را که نشان‌دهنده‌ی‌ وضعیت مالی و وضعیت مهاجرت فرستنده‌ی دعوت‌نامه شما باشد، در زمان ملاقات همراه داشته باشید.
7- در صورت ارائه اطلاعات یا مدارک جعلی به بخش ویزای سفارت انگلیس، مسئولین سفارت اجازه دارند علاوه بر رد درخواست شما، برای مدت ده سال از تمامی درخواست‌های شما برای هرگونه ویزای انگلستان جلوگیری به عمل آورند.

به یاد داشته باشید که شعار ” گلوبال مهاجر” این است: ” ما تمامی درب های بسته و یا زنگار دیده را برای شما و بروی شما می گشایم تا رویای دیرین و شیرین شما به واقعیت ملموس تبدیل شود. ” بنابراین برای ارتباط با ما، شما می توانید از طریق کانال های تلگرام، واتساپ، ایمو، لاین و برنامه های دیگر و یا از بخش ” تماس با ما ” وب سایت “گلوبال مهاجر” تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار گردید.

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...