تحصیل در لهستان. کار در آلمان

 

تحصیل در لهستان. کار در آلمان

ساختار پیشرفته آموزش مهارت ها، انتقال دانش، تجربه و منابع به صورت تخصصی در زمینه ها حرفه ای برای دانش جویان آلمانی رشته فیلولوژی (فلسفه براساس  آموزش تمرین محور  ارائه می گردد، به این صورت که ترم اول مدت زمان 180 ساعت  را به صورت تعلیمی در لهستان و ترم دوم 180 ساعت را به صورت کارآموز را در آلمان می گذرانند ( تقسیم بندی زمان به صورت 50/ 50 است).   

 

4ماه اول در لهستان

برای شروع ترم اول در لهستان. داشتن دانش زبان آلمانی اجباری نیست. کالج (University College of Social Sciences) شما را برای دوره کارآموزی در آلمان آماده می کند. هدف یادگیری دانش زبان آلمانی و توانایی های اجتماعی (کار تیمی، مسئولیت پذیری، ارتباطات،رهبری، نظم و غیره) است. علاوه بر این موارد شما با فرهنگ، سنت ها و رسم و رسومات آلمان آشنا می شود، همچنین یاد می گیرید که چگونه کسب و کاری (شغلی) را در خارج از کشور برای خود راه اندازی کنید.

 

4ماه دوم در آلمان

پس از رسیدن به مجتمع توریستی/اقامتی در کوه های هارز ( در مرکزآلمان)، شما یک دوره آموزشی 5 ( پنج) روزه دارید که با وظایف کامل خود برای کار کردن در یک تیم بین المللی متشکل از اشخاص مشتاق، تلاشگر و پرامید آشنا می شوید. در صورت بروز حادثه خاص یا مشکل یک معلم خصوصی نیز برای شما در نظر گرفته شده است. پس از تکمیل دوره کارآموزی، تاییدیه اتمام این دوره، ( از جمله) پیشنهادات و توصیه های کارفرما و نامه ارجاع به شما داده می شود.

 

این دوره ها برای چه کسانی است؟

تمامی افرادی که به رفتن به کشور آلمان، یادگیری فرهنگ خارجی، دیدن آدم های جدید، داشتن شغل خوب، و ادامه تحصیل در لهستان علاقه دارند می توانند جزئی از این برنامه باشند. همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانش جویان پاره وقت که به دنبال فرصت هایی  برای یادگیری متمرکز و همه جانبه در کنار داشتن شغل حرفه ای هستند نیز می توانند در این برنامه ها قرار بگیرند.

 

تحصیل زبان آلمانی در لهستان و اقامت کاری در کشور آلمان

دانشجو به صورت فشرده یک سال تحصیل زبان آلمانی را در لهستان دنبال خواهد کرد و سپس گلوبال مهاجر اقامت کاری ( بلوکارت) در آلمان برای شما مهیا خواهد کرد. این فرصت برای تحصیل کرده های که حداقل مدرک کارشناسی و مطلوب آنکه کارشناسی ارشد داشته باشند، مناسب است. دانشجو پس از تحصیل زبان آلمان و اخذ مدرک زبان آلمانی B2 شرایط آغازین را برای ایجاد اشتغال در دست خواهند داشت و گلوبال مهاجر کار اقامتی تخصصی کاری را برای این افراد انجام خواهد داد.

هزینه این دوره از 3500 یورو می باشد. علامندان می توانند با تماس و یا با پرکردن فرم مشاوره و ایجاد پانل کاربری در وب سایت گلوبال مهاجر مداراک خود را برای ارزیابی به مسئولین مربوطه در شرکت گلوبال مهاجر بفرستند.

گلوبال مهاجر نماینده انحصاری  University College of Social Sciences برای کشورهای ایران، افغانستان و تاجیکستان هست.

 

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...