مراسم ازدواج در قصر

مراسم عقد و عروسی در قصر

بی هیچ قید و شرطی ازدواج یکی از مهمترین اتفاق در زندگی هر شخصی است. این زیبا ترین اتفاق، لحظه ای است که زندگی مشترک را میان یک زوج شکل و فرم می دهد. به همین منظور است که هر یک از این دو فرد تلاش دارند تا یگانه ترین لحظه زندگی خود را، یعنی رویایی را که در حقیقت از کودکی و نوجوانی متناوباً به آن می اندیشیده اند را با شکوه و جلوه خاصی برگزار کرده و با برگزاری جشنی به یادماندنی خاطره ای جاودان برای خود، دوستان و خانواده خود خلق سازند.
بدین منظور اگر تصمیم دارید تا دست به خلق یکی از جاودانه های زندگی خود در آغازین لحظه آن بزنید، مراسم عقد و عروسی در ” قصر” می باشد. در این ارتباط لازم می دانیم تا به شما اعلام کنیم ” گلوبال مهاجر” می تواند در اغلب کشورها این فرصت را برای شما فراهم آورد. حالا که شما می خواهید این رویای خود را در ترکیه و در استانبول به مرحله عمل برسانید و به آن جذابیت خاصی ببخشید، ما می توانیم اجرای مراسم عقد و عروسی شما را در ” کاخ چراغان” و ” کوشک سفید ” برگزار نمایم.

کأخ چراغان
قصر “کأخ چراغان” با دید و منظر زیبایی که بروی تنگه بسفر دارد به مثابه زمردی می ماند که بر تارک زیبای استانبول میدرخشد. ” کاخ چراغان” یکی از بناهای زیبای دوران عثمانی است.
این کاخ دوران عثمانی برای سکونت خانواده ساخته شده بوده که نیمی سنگ و نیمی چوب بوده که بعدها به وزیر اعظم ابراهیم پاشا داده شده همسر وزیر بنام فاطمه سلطان با ترتیب دادن جشنهایی که با مشعل ها و چراغهای فراوان بروی تنگه و نورانی شدن و انعکاس نورها در اب بنام چراغان سرای گفته شده ،این کاخ دچار اتش سوزی شده کاملا تخریب شده در سال ١٨٧١ در زمان عبدالعزیز اخرین پادشاه از نو بنا شده و تا به امروز که جز خزینه دولت در اختیار شهرداری استانبول قرار دارد که قسمتی بصورت هتل چراغان و قسمتی بصورت کاخ برای عموم ازاد است
حالا اگر شما نیز وسوسه شده اید تا همچون ” فاطمه سلطان” شکوه و جلال رویایی را به مراسم عقد و ازدواج خود بیاراید، ” گلوبال مهاجر” قادر خواهد بود تا با احتشام خاص خود، مکانی رویایی را برای مراسم عروسی مجلل و بیادماندنی شما مهیا سازد.

کوشک سفید
کوشک سفید هم در تپه ای درون پارک لاله با چشم اندازی زیبا به تنگه بسفر و فضای سبز و پر لاله جز بناهای دوران عثمانی که یکی دیگر از جاذبه های استانبول برای انجام مراسم با شکوه عروسی میباشد که جز انتخابهای اول خانواده های متشخص استانبول میباشد. اگر شما نیز همین انتخاب را در دستور برنامه مجلس جشن ازدواج خود دارید، می توانید به ” گلوبال مهاجر” تکیه کنید.

همچنین لازم به یادآوری است که به رسم نکو، عروس خانم و آقا داماد نیز از طرف شرکت گلوبال مهاجر هدیه ای شایسته دریافت خواهند کرد.

به یاد داشته باشید که شعار ” گلوبال مهاجر” این است: ” ما تمامی درب های بسته و یا زنگار دیده را برای شما و بروی شما می گشایم تا رویای دیرین و شیرین شما به واقعیت ملموس تبدیل شود. ” بنابراین برای ارتباط با ما، شما می توانید از طریق کانال های تلگرام، واتساپ، ایمو، لاین و برنامه های دیگر و یا از بخش ” تماس با ما ” وب سایت “گلوبال مهاجر” تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار گردید.

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...