مراسم عروسی در فضای باز

 

مراسم عروسی در فضای باز

بی هیچ قید و شرطی ازدواج یکی از مهمترین اتفاق در زندگی هر شخصی است. این زیبا ترین اتفاق، لحظه ای است که زندگی مشترک را میان یک زوج شکل و فرم می دهد. به همین منظور است که هر یک از این دو فرد تلاش دارند تا یگانه ترین لحظه زندگی خود را، یعنی رویایی را که در حقیقت از کودکی و نوجوانی متناوباً به آن می اندیشیده اند را با شکوه و جلوه خاصی برگزار کرده و با برگزاری جشنی به یادماندنی خاطره ای جاودان برای خود، دوستان و خانواده خود خلق سازد.
بدین منظور اگر تصمیم دارید تا دست به خلق یکی از جاودانه های زندگی خود در آغازین لحظه آن بزنید و خواستار مراسم عقد و عروسی در ” فضای باز” می باشد. در این ارتباط لازم می دانیم تا به شما اعلام کنیم ” گلوبال مهاجر” می تواند در اغلب کشورها این فرصت را برای شما فراهم آورد. حالا که شما می خواهید این رویای خود را در ترکیه و در استانبول به مرحله عمل برسانید و به آن جذابیت خاصی ببخشید، ” گلوبال مهاجر” می تواند اجرای مراسم عقد و عروسی شما را در فضای باز برگزار نماید.
بنابراین یکی از دیگر مکانهای عروسی سالن های عروسی که داخل شهر هستند و سالنهای هتلهای بزرگ که فضای مناسبی رو به این منظور در نظر گرفتند.
گزینه دیگر مکانهایی در فضای باز با هوای دل انگیز در میان باغ ها که ساکنین استانبول بیشترین استقبال را از آن میکنند. همچنین با اجرای زنده وآهنگهای محلی شاد و رقصهای دستجمعی در جمع زیبای خانواده ها شب ازدواج خود را بیاد ماندنی میکنند

همچنین لازم به یادآوری است که به رسم نکو، عروس خانم و آقا داماد نیز از طرف شرکت گلوبال مهاجر هدیه ای شایسته دریافت خواهند کرد.

به یاد داشته باشید که شعار ” گلوبال مهاجر” این است: ” ما تمامی درب های بسته و یا زنگار دیده را برای شما و بروی شما می گشایم تا رویای دیرین و شیرین شما به واقعیت ملموس تبدیل شود. ” بنابراین برای ارتباط با ما، شما می توانید از طریق کانال های تلگرام، واتساپ، ایمو، لاین و برنامه های دیگر و یا از بخش ” تماس با ما ” وب سایت “گلوبال مهاجر” تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار گردید.

 

اشتراک گذاری

هر آنچه که به دنبال آن هستید را بیابید...